Cristiano Ronaldo, superdhuratë për Festën e Nënës

Ndërsa është në pritje për të kuptuar se kur do të kthehet në Itali, Cristiano Ronaldo vazhdon t’i gëzohet Madeirës duke qëndruar pranë familjes  e sidomos nënës së tij, Dolores të cilën ai dhe vëllezrit  e motrat e tij kanë vendosur ta nderojnë në mënyrë të vecantë për nënën e tij teksa i bënë si

Vazhdoni leximin →

Virusi! As Danimarka liberale nuk e ndihmon dot dasmën e Poulsenit!

Dita e shumëpritur po vinte dhe ai e kishte llogaritur gjithçka deri në detaj. Jusuf Poulsen, futbollisti danez me origjinë të përzier danezo-tanzaniane, do të bënte dasmën këtë verë, por epidemia e koronavirusit i prishi punë edhe atij. Sulmuesi 25-vjeçar, që luan për Lajpcigun në Bundesligë, i propozoi të dashurës së tij, Maries (foto), korrikun

Vazhdoni leximin →

Nga nënkampione e Europës në aktore filmash pornografike!

Në vitin 2002, Verona van de Lër u shpall sportistja e vitit në vendin e saj. Ishte gjimnaste holandeze dhe fitoi 5 medalje në Kampionatin Europian, duke u shpallur nënkampione e kontinentit. Një e ardhme e madhe parashikohej për të, dhe ajo vazhdoi të fitonte, si medalje argjenti në Botëror, medalje ari në turne të

Vazhdoni leximin →