Paulina mbron Piatek: Nuk refuzoi Tottenhamin për shkakun tim

Paulina Procyk I del në mbrojtje bashkëshortit të saj Krzysztof Piątek në lidhje me refuzimin që I bëri skuadrës së Tottenhamit për të shkuar te Hertha Berlin. Në disa media polake u fol se ishte pikërisht ajo pas kësaj zgjedhjeje të tij dhe Paulina vendosi t’I drejtohet rrjetit të saj Instagram për të përgenjështruat këto

Vazhdoni leximin →

Novak Djokovic në Sanremo, momente argëtuese me Fiorellon

Nata e dytë e festivalit të muzikës italiane, Sanremo pati një të ftuar të vecantë, Novak Djokovic. Tenisti serb, numri 1 I renditjes botërore dhe një njohës I  mirë I gjuhës italiane falë bashkëpunimi të tij më Riccardo Piattin teksa stërvitej në Itali, u ngjit në skenën e ‘Ariston’ ku pati disa momente të këndshme

Vazhdoni leximin →

Festa e Pedros në Barcelonë; 4000 Euro pije dhe shumë kërcim

Pedro Rodriguez vihet në shënjestrën e kritikave të tifozëve të Chelseat. Sulmuesi spanjoll I Bluve të Londrës pas barazimit 2-2 me Leicester ditën e shtunë, ku ai nuk la gjurmë, fluturoi menjëherë drejt Barcelonës për të qenë I pranishëm në një festë të organizuar në një local shumë të njohur  në Cornella de Llobregat. Pedro

Vazhdoni leximin →

Shakira dhe Jennifer Lopez shkëlqejnë në spektaklin e Super Bowl

Premtuan spektakël dhe spektakël pati. Dy artistet Latine, Shakira dhe Jennifer Lopez ngritën të gjithë publikun në këmbë në spektaklin e pushimit të finales së Super Bowl mes Kansas City Chiefs dhe San Francisco 49ers me interpretimin e tyre, një shoë që zgjati 15 minuta. Në kuadër të unitetit të komunitetit latin, kolumbiania dhe artistja

Vazhdoni leximin →

Costanza Caracciolo citon Rocky: Rezistoju goditjeve

Bashkëshortja e Christian Vierit, Costanza Caracciolo jep një mesazh të vecantë në rrjetet sociale. Ish velina e programit televiziv italian ‘Striscia La Notizia’, në profilin e saj në Instagram vendosi të citojë Rocky në mesazhin e saj. ‘As unë, as ti, askush nuk mund të të godasë më fort se jeta, kështu që eci përpara,

Vazhdoni leximin →