Balotelli e Dayane Mello ‘kapen mat’ nga revista ‘Chi’

Cifti nuk është ndarë, Mario Balotelli dhe Dayane Mello vijojnë të frekuentojnë njëri-tjetrin. Lajmi i bujshëm vjen nga revista italiane e specializuar në kronikat rozë ‘Chi’ që publikoi foto e takimit mes sulmuesit të Monzas dhe ish konkurrentes së ‘Grande Fratello VIP’. ‘Një natë e kaluar së bashku e ciftit që është krijuar që në

Vazhdoni leximin →

Mejuedhër izolohet nga e dashura për rikthimin në ring!

Jemi vetë gazetarë, por kur lexojmë sesi interpretohen disa veprime të sportistëve, ndonjëherë na vjen turp, ose revoltohemi. Në mediat britanike kanë dalë versione të tilla si “Flojd Mejuedhër nxorri jashtë (kicked out) shtëpisë së tij të dashurën për t’u përgatitur sa më mirë për rikthimin në ring”. E vërteta është që, po, Mejuedhër i

Vazhdoni leximin →

Georgina Rodriguez, ylli i ri i Netflix

‘Me 24 milionë ndjekës në Instagram Georgina është përvec të tjerave, një modele, nënë. Influencer, sipërmarrëse, balerinë dhe e fejuara aktuale e Cristiano Ronaldos. Ky reality show do të jetë prapaskena e thellë emotive e gruas që është pas fotove, historive dhe titujve të mëdha; ditët e saj, amësia dhe uljet e ngritjet e saj’.

Vazhdoni leximin →

Diletta Leotta e Can Yaman, martesa shtyhet

Diletta Leotta dhe Can Yaman nuk do të martohen, të paktën për momentin. Aktori turk e bëri propozimin e tij për martesë për moderatoren italiane me anë të një unaze me vlerë 40 mijë Euro, por bukuroshja siciliane preferoi të mos thotë menjëherë ‘Po’. Ata që janë të mirëinformuar sigurojnë se Diletta është shumë e

Vazhdoni leximin →

Nga golat te Miss Argjentina, historia e Sasha Giglianit

Nga Velez Sarsfield të Miss Argentina Hispanoamerikane. Kjo është historia e Sasha Giglianit, sulmueses 26 vjecare të Velez Sarsfield. ‘Gjithnjë jam frymëzuar nga Palermo, Higuain e Aguero e pa dyshim edhe nga Messi edhe pse nuk është në rolin tim-ishin fjalët e futbollistes disa muaj më parë për portalin gianlucadimarzio.com-Ronaldo është një model për sjelljen

Vazhdoni leximin →