Policja kolumbiane që po çmend tifozët në stadium

Aleksa Narvaez është emri i polices kolumbiane, që “tërboi” tifozët me format e saj bombastike, teksa ishte duke kryer detyrën gjatë një ndeshje kampionati në Kolumbi. Format e trupit të saj janë padyshim impresionuese, aq sa është quajtur si një nga policet më seksi në botë. E si për të shtuar më shumë zjarrin, mendon

Vazhdoni leximin →

Bendtner “mbret” edhe jashtë fushës së lojës

Niklas Bendtner është në qëndër të vëmendjes edhe kur nuk luan futboll. Ish-sulmuesi danez që ka shëtitur në disa skuadra të mëdha europiane, i ka dhënë fund lidhjes me modelen suedeze Klara Linea Vahlkvist, një pjesëmarrëse e Miss Universe. Bukuroshja 24-vjeçare bëri të ditur në rrjete sociale se tashmë çifti ishte ndarë. “Ne thjesht duam

Vazhdoni leximin →

Fenomeni Ronaldo dhe Celina Locks vendosin kurorë

Ronaldo martohet për herë të tretë dhe këtë herë femra me fat është biondja Celina Locks. Pas celebrimeve me Milene Domingues dhe Maria Beatriz Anthony, ish-sulmuesi i Milan, Real Madrid dhe Inter kërkon të hapë një kapitull të ri në jetën e tij private. Historia e dashurisë mes dy herë fituesit së “Topit të Artë”

Vazhdoni leximin →

Rashford karambolon makinën Rolls Royce por shpëton pa plagë

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford, i cili është përfshirë në një aksident me makinë, pas fitores që skuadra e tij arriti kundër Burnley në kampionat. Sulmuesi anglez po kthehej në shtëpi me makinën “Rolls Royce” teksa u përplas me një shtyllë në trotuar. Për fat të mirë

Vazhdoni leximin →

Lionel Messi shijon luksin e Miami-t

Lionel Messi po shijon përvojën amerikane në Florida, tek inter Miami, skuadër në të cilën është lider dhe pikë referimi për të gjithë ekipin. Sërish mes kandidatëve kryesorë për të fituar “Topin e Artë”, që do të ishte i teti në karrierë, sulmuesi argjentinas i ka bërë vetes një dhuratë shumë të shtrenjtë. Siç raportohet

Vazhdoni leximin →