Përse Francë e frikshme në Botëror, efikasitet me Argjentinën dhe Uruguajin!

Harrojeni këtë ndeshje-fantazmë. Tifozët mbetën tepër, tepër të pakënaqur nga Franca, por edhe nga Danimarka pas barazimit të mjerë 0-0 në grup, veçse sot gjendja ka ndryshuar tërësisht. Me të kaluar fazën e grupeve, skuadra franceze mrekullisht u paraqit tjetër dhe ka një statistikë të frikshme për rivalët. Ndaj Argjentinës dhe kundër Uruguajit, efikasiteti i

Vazhdoni leximin →