Mediat hungareze mburrin Uzunin, shqiptari: Ishim pa fat!

Ferencvaroshi u mund 1-3 në shtëpi në Ligën e Europës nga Betisi spanjoll, ndërsa sulmuesi i kombëtares kuqezi ishte më i miri në fushë për ekipin nga Budapesti. “Nemzeti Sport” lavdëroi paraqitjen e Myrto Uzunit që shënoi golin e barazimit të përkohshëm 1-1, duke vlerësuar gjakftohtësinë dhe klasin e tij në një rrjetë të vështirë

Vazhdoni leximin →