Merr fund kalvari i vitit 2021 për Sergio Ramosin!

Ende nuk është e sigurt që do të luajë menjëherë për Paris SG, por lajmet nga Franca janë q ëish-kapiteni i Realit e ka lënë pas kujtimin e operacionit në gju dhe dëmtimin. Kalvari i vitit 2021 tashmë ka përfunduar dhe mbrojtësi i qendrës është në dispozicion të trajnerit Maurisio Poçetino për ndeshjen e Ligës

Vazhdoni leximin →

Leonardo “thërret në ndihmë” moralin për kontratën e Mbapesë: Reali duhet të ndëshkohet!

Sipas drejtorit sportiv brazilian, klubi spanjoll meriton një fshikullimë në ndërgjegje dhe publikisht, e kjo duhet realizuar duke bindur yllin 22-vjeçar të sulmit që të rinovojë kontratën. Leonardo ka besim se Kilian Mbape do të nënshkruajë një akord të ri me Paris SG, edhe pse për momentin mbetet në fuqi ujdia e vjetër e cila

Vazhdoni leximin →