Përse  Takaj thotë se ndeshjen e vulosi arbitri i korruptuar? Përse të tjera..

-Përse presidenti Takaj, fill pas humbjes me Kukësin, ka prishur letargjinë klasike duke akuzuar se ndeshjen e vulosi arbitri i korruptuar Jemini? -Sepse meritojnë epitete “usta” dhe të “korruptuar”  vetëm kur ke humbur se kur kanë shërbyer janë të “ndershëm”… -Përse ish-shefi i arbitrave, Arsen Hoxha, përtej oqeanit, nga Amerika, bërtet se maviolat dhe arbitrat

Vazhdoni leximin →

Përse trajneri Mezani i Flamurtarit qëllon pa dorashka zyrtarët e topit? Përse-të e javës..

Përse trajneri “emergjencës financiare” Mezani i Flamurtarit ka akuzuar Federatën se  me anë të bilibilave në fushë po i jep një asist për titullin kampion Kukësit? Sepse trajneri  vlonjat ndihet i vjedhur pas ndeshjes me Kukësin dhe ashtu si donator i tij .Idrizi, nuk kursen ata që kurdisin prapaskena… Përse sulmuesi i Vllaznisë, Salihi edhe

Vazhdoni leximin →