CR7 vuan në duelin e boksit

Cristiano Ronaldo dhe Georgina më shumë vuajtën sesa shijuan ndeshjen e boksit mes Tyson Fury dhe Francis Ngannou në Arabinë Saudite. CR7 dhe gjysma e tij më e mirë ishin pjesë e një rrethi të ngushtë të personazheve të famshëm që ndoqën “luftën” dhe hapjen e sezonit të boksit në Riad. Me ta ishin ndër

Vazhdoni leximin →

Al Nassr, veshja e Georginës nuk u pëlqen fansave

Georgina Rodriguez ishte në stadium duke ndjekur bashkëshortin e saj, Cristiano Ronaldo, në ndeshjen mes Al Nassr dhe Al Duhail, në kampionatin saudit. CR7 shënoi dygolësh, por lumturia e Georgina nuk zgjati shumë. Ajo u shfaq në stadium e veshur me fanellën e Al Nassr, xhinse shumë të ngushta dhe çizme me taka shumë të

Vazhdoni leximin →

Tedi Cara i dashuruar me brunen bukuroshe

Fubollisti i ri nga Kavaja, Tedi Cara, i cili ka spikatur mjaft në skuadrën e Partizanit, duket se nuk është vetëm. “Demi i kuq” po shijon prej disa kohësh një lidhje dashurie me bukuroshen Megi Gega. Ajo i ka vjedhur zemrën protagonistit të “Partizanit” dhe duket se shumë shpejt, dyshja do të hedhë hapa më

Vazhdoni leximin →

Ronaldo i fiksuar me ushqimin dhe dietën

“Që prej ditës kur Cristiano Ronaldo ka mbërritur në klubin e Al Nassr, të gjithë lojtarët stërviten më shumë dhe po ndjekin një dietë strikte. Nuk kam parë asnjëherë një gjë të tillë. Lojtarët e kanë përmirësuar trupin e tyre me pothuajse 90 % dhe kanë shtuar muskujt. Ronaldo vetë ndjek një dietë mesdhetare ku

Vazhdoni leximin →

Broja del në publik me të dashurën e re

Sikurse u zbulua pak ditë më parë, sulmuesi i Kombëtares Armando Broja ka nisur një lidhje të re dashurie. E dashura e yllit të futbollit është influencer dhe jeton në Mbretërinë e Bashkuar, ku edhe është njohur me Brojën. Tani çifti ka zyrtarizuar lidhjen duke u shfaqur për herë të parë në publik. Ata janë

Vazhdoni leximin →

Wanda Nara dhe Icardi do të jetojnë në Itali

Marrëdhënia në çift mes Mauro Icardi dhe Wanda Nara-s është shoqëruar me ulje-ngritjet, por ata vijnë të jenë bashkë dhe madje kanë edhe plane afatgjatë për të ardhmen. Ka qenë bashkëshortja njëkohësisht edhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, që në një intervistë për revistën “Oggi”, ka treguar se çfarë do të bëjnë si familje pasi  Mauro

Vazhdoni leximin →

Broja gjen ngushëllim te një britanike

Armando Broja ka gjetur menjëherë rrugën e golit që në sfidën e parë si titullar me fanellën e Chelseat pas 10 muajve mungesë. Sulmuesi shqiptar i Chelseat është rikuperuar plotësisht pas dëmtimit të rëndë në gju dhe një meritë të madhe për këtë ka edhe e dashura e tij e re, britanikja me profesion influencer-e.

Vazhdoni leximin →