Giorgia Duro e Andrea Belotti, mesazh vajzës së tyre, Vittoria

Giorgia Duro, bashkëshortja e sulmuesit të Torinos, Andrea Belotti që vazhdon të jetë pozitiv me Covid-19, në një postim të saj në Instagram, i dërgoi një mesazh vajzës Vittoria që sapo ka lindur. ‘Do t’i shpjegojmë që në familje jemi mësuar të luftojmë, por që në fund gjithnjë kemi fituar’-shkruante Giorgia Duro në postimin e

Vazhdoni leximin →

Casillas-Carbonero, miqtë mohojnë krizën: Nuk duan të ndahen

Iker Casillas dhe Sara Carbonero nuk jetojnë më bashkë. Por sipas të përditshmes ‘Hola’ që citon burime pranë ciftit, në të vërtetë ish portieri dhe gazetarja janë akoma bashkë. ‘Së fundmi është publikuar sërish lajmi i ndarjes së tyre-shkruhej te ‘Hola’-ky lajm për shkak të popullaritetit të ciftit ka ngjallur interesin e medias, por është

Vazhdoni leximin →

Media spanjolle: Casillas e Sara Carbonero ndahen

Pas shumë muajsh me zëra për lidhjen e tyre sentimentale, revista ‘Lecturas’ paraditen e kësaj të mërkute publikoi lajmin se Iker Casillas dhe Sara Carbonero vendosën t’i japin fund historisë së tyre të dashurisë. Cifti  që ka më shumë se 10 vjet lidhje bashkë, u martua në vitin 2016 dhe ka 2 fëmijë dhe prej

Vazhdoni leximin →

Jessica Aidi, foto të nxehta në borë, por ka polemika

Edhe në borë, Znj.Verratti ndez rrjetet sociale. Jessica Aidi postoi në Instagram disa foto sexy të saj në mal duke ‘nxehur temperaturën’ e për më tepër shkaktoi edhe polemika për pushimet në mal të ciftit ku të pranishëm ishin edhe disa miq të tjerë. Mesfushori i PSG ka pësuar një dëmtim dhe shumë tifozë i

Vazhdoni leximin →