Ivana Knoll, modelja kroate që po “ndez” Katarin!

Një nga momentet e saj më të lumtura ishte katër vjet më parë. Kroacia arriti finalen e Kupës së Botës në Rusi në 2018 dhe në stadiumin “Luzhniki” të Moskës nuk mund të mungonte Ivana Knoll, modelja e njohur nga vendi ballkanas. Ajo ia kaloi shumë bukur në atë turne dhe në shëtitjet në Sheshin

Vazhdoni leximin →

Me shaka apo seriozisht e ka Kasijasi që është homoseksual?!

Ish-kapiteni i madh i Spanjës dhe i Realit të Madridit shkaktoi një pështjellim të vërtetë me pak fjalë të hedhura në rrjetet sociale. Ishin tetë fjalë në një fjali, disa fare-fare të shkurtëra, por që shpërthyen si bombë. “Shpresoj që të më respektoni! Unë jam homoseksual”! Pas pak kohe, ish-portieri legjendar e fshiu mesazhin, ndërsa

Vazhdoni leximin →

Seredova ia kthen Bufonit: Një gotë e thyer mbetet e thyer!

Modelja çeke dhe portieri legjendar kanë qenë një nga historitë e hershme mediatike “rozë”. Alena Seredova dhe Xhanluixhi Bufon ishin të dashuruar dhe të martuar, por nuk mundën të ishin bashkë derisa “vdekja t’i ndante”. Pati akuza e ndoshta Bufoni pati një dashuri të re, por këto janë histori të tyret private. Këto ditë në

Vazhdoni leximin →