Ish-kampioni amerikan shkakton skandal me … penisin!

Mjaftoi një akuzë nga një punonjëse e një avioni që gjithçka të ndizej dhe akuzat të mos pushonin. Rik Fler (Ric Flair), ish-kampion i njohur i atij sporti që në SHBA e njohin si “mundje”, por që në Europë e quajnë “gjoja mundje”, është në “syrin e një cikloni”, pasi stjuardesa në fjalë e akuzon

Vazhdoni leximin →

Ç’paska hequr Guardiola (dhe Pikeja) me Shakirën e Murinjon!

Ishte viti 2011 dhe tek Barcelona ndodhën dy ndryshime të rëndësishme. Së pari, qendërmbrojtësi Gerard Pike filloi një lidhje dashurore dhe tepër publike (e pashmangshme kjo) me këngëtaren e shquar kolumbiane, Shakira, dhe nga ana tjetër në stolin e Realit të Madridit prej pak muajsh ishte ulur Zhoze Murinjo. Këto dy zhvillime bënë që nervat

Vazhdoni leximin →

Një dashuri që lindi nga dashuria e përbashkët për kuajt

Ajo është Nina, ish-gruaja e Manuel Nojerit, ai është Jan-Filip Vajhert, dhe prej disa muajsh janë të lidhur ndonëse vetëm tani kanë hedhur foto duke e bërë gjithçka publike. Vajza 28-vjeçare që jetoi me kapitenin e Gjermanisë dhe Bajernit nga 2014 deri në 2019, nisi jetën e saj të re nga Mynihu në Mynster. Ajo

Vazhdoni leximin →

Kamila e ka pasion më të madh modën sesa tenisin!

Në karrierë, edhe pse nuk ka qenë ndër më të shkëlqyerat, sërish nuk ka dalë keq. Kamila Xhorxhi ka fituar vërtet vetëm 1 titull në tenisin e femrave (si dhe ka arritur në çerekfinale të Tokio 2020), por gjithsesi ka fituar 4.5 milionë USD nga sporti. Sidoqoftë, tenistja 29-vjeçare italiane thotë se pasioni i saj

Vazhdoni leximin →

Nokaut dashurie për legjendën gjermane të boksit, Shulc!

Pesëmbëdhjetë vjet martesë për disa në ditët e sotme janë shumë. Natyrisht, jo për të gjithë, por ndodh shpesh për ata që dalin më shumë në televizor apo në gazeta, per njerëz publikë që ndoshta vetë jeta i ndan nga partnerët e partneret. Kështu i ndodhi njërit prej ish-boksierëve të Gjermanisë, njërit prej më të

Vazhdoni leximin →