Aliçe Sabatini, Mis Italia kthehet në parket

Nga parketi në pasarelë, vajtje-ardhje. Mis Italia 2015, Aliçe Sabatini, kthehet te dashurina e saj e madhe… basketbolli. Modelja 20 vjeçare ka firmosur për një vit me skuadrën Stele Marine Ostia dhe në muajt e ardhshëm do të jetë protagoniste me topin si lojtare krahu. Sabatini nuk e ka fshehur kurrë dashurinë për basketbollin, por

Vazhdoni leximin →

Elisabet Harli… çdo të thotë të vraposh

Elisabet Harli është në një formë perfekte, megjithëse sapo ka mbushur 51 vjeç. Aktorja e madhe është shfaqur sërish me bark të sheshtë, këmbë të tonifikuara, ende e bukur për t’u parë. Dhe asgjë nuk është e rastësisme, por në të kundërt e ka një sekret. “Nuk bëj shumë ushtrime – ka thënë Harli për

Vazhdoni leximin →

Kira Santoro, fotot që ndezën web-in

Goditja e fundit e Kira Santoro janë një set fotografish që po çmendin web-in. Kaliforniania 22 vjeçare është thjeshtë e mrekullueshme dhe për këtë mjafton të shfletosh Sport Illustrated, ku ka pozuar për të reklamuar veshje plazhi. Santoro është një tifoze e madhe e Leikërs, ndërkohë që prej kohësh praktikon edhe skeitbord.  

Emanuela Jakuinta zbukuron fanelën e Higuain

Që Emanuela Jakuinta është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, kjo nuk është një gjë e re. Opinionistja bukuroshe e televizioneve ka bërë një set fotografik intim, por të lidhur me dashurinë e saj për skuadrën kampione të Italisë dhe për ta ilustruar ka zgjedhur fanelën e Higuain, sulmuesit që mbërriti tek bardhezinjtë gjatë merkatos

Vazhdoni leximin →

Vajzat me çadra, kampionet seksi të Moto GP

Kampionati i Moto GP tashmë ka përfunduar dhe teknikisht është përcaktuar edhe kampioni i edicionit, i cili është Mark Markez, por ndërkohë nuk ka përfunduar “klasifikimi” i vajzave me çadra. Ky është kthyer në një “hit parade” seksi, madje tashmë është në traditë e çdo fund edicioni. Janë të bukura kur dalin me çadre, por

Vazhdoni leximin →

Kristina Periç, dashuria e re e Ronaldos

Duket se është dikush që e ka trazuar sërish jetën e Kristiano Ronaldos. Për yllin e Realit të Madridit, spekullimet nuk kanë fund, por së fundi duket të jetë e vërtetë lidhja e tij me Kristina Periç. Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se modelja serbe e Victoria’s Secret ka një ngjashmëri të

Vazhdoni leximin →

Dencia, netë të nxehta me Pol Pogba

Në pritje për të shpërthyer me magjinë e tij dhe golat për tifozët e Mançester Junaitid, Pol Pogba është duke i kushtuar shumë vëmendje edhe të fejuarës së tij. Sipas një klienti të “Lowri Hotel”, Pol ka qenë shumë aktiv në marrdhëniet me këngëtaren afrikane Dencia, në orën 3-4 të mëngjesit. “Ishte si një film

Vazhdoni leximin →

Mercedez, futbollistja seksi e Lacios

Stërvitet me ekipin e femrave të Lacios, ndërkohë që Mercedez Henger është edhe një tifoze e zjarrtë e skuadrës bardhekaltër. Veç talentit të saj në fushën e lojës, Henger, nëpërmjet një seti fotografik ka treguar se është edhe një nga futbollistet më seksi në Itali.