Serena Uilliams, ja çfarë u intereson tani fotografëve

Serena Uilliams nuk është më numri 1 i botës në tenis, duke ia lëshuar vendin gjermanes Anxhelik Kerber, e cila kryeson rank listën me një diferencë prej 1000 pikësh. Uilliams ka fituar gjithçka gjatë karierës së saj, nga 6 herë Australian Open dhe US Open, 3 herë Roland Garos, si dhe ka fituar 7 tituj

Vazhdoni leximin →

Modunjo, nudo për të treguar hiret e sportit

Formë të shkëlqyer dhe e gjitha natyrale, kjo është Rafaela Modunjo, e cila së fundi ka pozuar për kalendarin e vitit 2017 të “For Men Magazine”. Janë 13 fotografi artistike seksi, të shkrepura nga Frederiko Kanci, ku modelja 28 vjeçare pozon nudo, duke treguar feminilitetin e saj. Rafaela është Mis Italia 2011, por një njeri

Vazhdoni leximin →

Natasha Hastings, medalje ari edhe në studio fotografike

Natasha Hastings është një nga atletet më fituese amerikane të garave të shkurtra, por specialiteti i saj është gara e 400 metrave. Tashmë në moshën 30 vjeçare, atletja e lindur në Bruklin (Nju Jork) ka fituar gjatë karierës së saj 17 medalje ari në të gjitha kompeticionet e mëdha, të fundit në Lojrat Olimpike “Rio

Vazhdoni leximin →

Aliçe Sabatini, Mis Italia kthehet në parket

Nga parketi në pasarelë, vajtje-ardhje. Mis Italia 2015, Aliçe Sabatini, kthehet te dashurina e saj e madhe… basketbolli. Modelja 20 vjeçare ka firmosur për një vit me skuadrën Stele Marine Ostia dhe në muajt e ardhshëm do të jetë protagoniste me topin si lojtare krahu. Sabatini nuk e ka fshehur kurrë dashurinë për basketbollin, por

Vazhdoni leximin →

Elisabet Harli… çdo të thotë të vraposh

Elisabet Harli është në një formë perfekte, megjithëse sapo ka mbushur 51 vjeç. Aktorja e madhe është shfaqur sërish me bark të sheshtë, këmbë të tonifikuara, ende e bukur për t’u parë. Dhe asgjë nuk është e rastësisme, por në të kundërt e ka një sekret. “Nuk bëj shumë ushtrime – ka thënë Harli për

Vazhdoni leximin →

Kira Santoro, fotot që ndezën web-in

Goditja e fundit e Kira Santoro janë një set fotografish që po çmendin web-in. Kaliforniania 22 vjeçare është thjeshtë e mrekullueshme dhe për këtë mjafton të shfletosh Sport Illustrated, ku ka pozuar për të reklamuar veshje plazhi. Santoro është një tifoze e madhe e Leikërs, ndërkohë që prej kohësh praktikon edhe skeitbord.  

Emanuela Jakuinta zbukuron fanelën e Higuain

Që Emanuela Jakuinta është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, kjo nuk është një gjë e re. Opinionistja bukuroshe e televizioneve ka bërë një set fotografik intim, por të lidhur me dashurinë e saj për skuadrën kampione të Italisë dhe për ta ilustruar ka zgjedhur fanelën e Higuain, sulmuesit që mbërriti tek bardhezinjtë gjatë merkatos

Vazhdoni leximin →

Vajzat me çadra, kampionet seksi të Moto GP

Kampionati i Moto GP tashmë ka përfunduar dhe teknikisht është përcaktuar edhe kampioni i edicionit, i cili është Mark Markez, por ndërkohë nuk ka përfunduar “klasifikimi” i vajzave me çadra. Ky është kthyer në një “hit parade” seksi, madje tashmë është në traditë e çdo fund edicioni. Janë të bukura kur dalin me çadre, por

Vazhdoni leximin →

Kristina Periç, dashuria e re e Ronaldos

Duket se është dikush që e ka trazuar sërish jetën e Kristiano Ronaldos. Për yllin e Realit të Madridit, spekullimet nuk kanë fund, por së fundi duket të jetë e vërtetë lidhja e tij me Kristina Periç. Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se modelja serbe e Victoria’s Secret ka një ngjashmëri të

Vazhdoni leximin →