Satta dhe Berrettini në krizë?

Thashethemet për krizën mes Melissa Satta-s dhe Matteo Berrettinit nuk ndalen as në ditëlindjen e showgirl-it dhe me të vërtetë rriten duke pasur parasysh mungesën e urimeve nga tenistI. Në ditëlindjen e saj të 38-të, Melissa Satta ripostoi mesazhet e shumta të urimit të ardhura në rrjetet sociale. Ndërsa Berrettini nuk e ka uruar, të paktën përmes rrjeteve sociale. Tenisti italian ka publikuar vetëm disa foto të stërvitjes në llogarinë e tij pa i kushtuar asnjë histori modeles. Satta dhe Berrettini nuk janë shfaqur së bashku prej disa kohësh dhe tashmë është ngritur dyshimi mes fansave. Tenisti roman është duke u rikuperuar nga lëndimi, por nuk ka asnjë gjurmë që të përmendet partnerja e tij. Mungesa e Berrettinit në natën e ndërrimit të viteve të Melissa Satta-s tashmë bëri lajm në fillim të vitit. Që aty, të dy nuk u shfaqën më në rrjetet sociale bashkë. Prezantuesja italiane, ish partnerja e Kevin Princ Boateng, është 10 vjet më e madhe se Berrettini.

sfidanti.al