Gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit, Sevilla-Barcelona dhe Athletic Bilbao-Levante

Këtë të premte në Spanjë u hodh shorti i fazës gjysmëfinale të Kupës së Mbretit dhe fati rezervoi një super përballje; atë mes Sevillas dhe Barcelonës,m ndërkohë që cifti tjetër gjysmëfinalist është Athletic Bilbao-Levante. Ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Mbretit do të jenë me sistemin vajtje-ardhje me Barcelonan që do të luajë ndeshjen e parë

Vazhdoni leximin →