Sauthemptoni si Trampi pasi doli i pari: Ndalojeni numërimin!

Skuadra e trajnerit Hazenhutël u ngjit në krye të renditjes së Premier Ligës me fitoren 2-0 ndaj Njukasëllit, dhe menjëherë bënë një shaka në rrjetet sociale. Klubi postoi një mesazh në Tuiter, ku ishte vendosur tabela e kampionatit, shoqëruar me shprehjen e Donald Trampit lidhur me numërimin e votave në Amerikë: “Ndalojeni numërimin!” Një gjetje

Vazhdoni leximin →