Nagelsman tallet me Barçën, ndërsa media spanjolle nuk fal katalanasit dhe Kumanin!

Asnjë gjuajtje në portë për herë të parë në këtë konkurrim. E tillë Barcelona përballë Bajernit në “Kamp Nou”, me ndeshjen e Championsit që përfundoi logjikshëm 3-0. Tomas Myler e dy herë Levandovski ishin autorët e golave. Për ta bërë më të jashtëzakonshme diferencën, mendon trajneri bavarez, Nagelsman, që shprehet i pakënaqur. “Natyrisht që jam

Vazhdoni leximin →