Nagelsman tallet me Barçën, ndërsa media spanjolle nuk fal katalanasit dhe Kumanin!

Asnjë gjuajtje në portë për herë të parë në këtë konkurrim. E tillë Barcelona përballë Bajernit në “Kamp Nou”, me ndeshjen e Championsit që përfundoi logjikshëm 3-0. Tomas Myler e dy herë Levandovski ishin autorët e golave. Për ta bërë më të jashtëzakonshme diferencën, mendon trajneri bavarez, Nagelsman, që shprehet i pakënaqur. “Natyrisht që jam

Vazhdoni leximin →

Media spanjolle këmbëngul: Lautaro Martinez ka zgjedhur Barcelonën

Lautaro Martinez ka zgjedhur Barcelonën, kjo është ajo që theksohet në median spanjolle e më konkretisht te e përditshmja ‘El Mundo Deportivo’ që këmbëngul me historinë e mundësisë së transferimit të sulmuesit argjentinas te skuadra katalanase. Sipas kësaj të përditshmeje, Lautaro Martinez nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me Interin, pasi është I ndërgjegjshëm se

Vazhdoni leximin →