Niki Lauda tremb Formula 1; ben transplant ne mushkeri

Bota e Formula 1 mban frymen per Niki Laudan. Presidenti i nderit i Mercedes iu nenshtrua nje transplanti ne mushkeri ne spitalin AKH ne Vjene te Austrise, lajm qe u konfirmua nga vete stafi mjekesor.  Tashme gjendja e tij eshte stabel dhe shefi i pavionit, Valter Kepetko qe kreu nderhyrjen eshte shfaqur optimist dhe se

Vazhdoni leximin →