Rrëfimi i Marash Kumbullës, nga goli i parë, tek ëndrra për Botërorin me Shqipërinë!

Sezoni është pranë fundit dhe mund të bëhet një bilanc. Nuk ka përjashtim as për Marash Kumbullën, mbrojtësin tashmë 21-vjeçar të kombëtares së Shqipërisë dhe të Romës, që bën një bashkëbisedim rrufe me tifozët, në profilin e tij në Instagram. I pyetur se cila ishte ndeshja më emocionuese, nuk pati dyshime.  “Ajo ndaj Milanit kur

Vazhdoni leximin →

Icardi ‘zemëron’ Wanda Narën: Qeni dhe qenushja ime…

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë një prej cifteve më të përfolur në botë dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Sulmuesi i Paris Saint Germainit në Instagram ka rreth 7 milionë ndjekës, kurse ajo 7.5 milionë; cdo postim i tyre merr mijëra pëlqime dhe komente, sidomos kur është sensualja Wanda që poston foto hot.

Vazhdoni leximin →

Erjona Sulejmani e lë pas krahëve të kaluarën

Erjona Sulejmani vendos të japë një mesazh shprese, sidomos pas një viti si 2020 që ishte një vit i vështirë për të gjithë, Ish bashkëshortja e Xhemailit iu drejtua rrjetit social Instagram për të dhënë mesazhin e saj për fansat e saj. ‘E kaluara është pas krahëve, mëso nga ajo cfarë ndodhi. E ardhmja është

Vazhdoni leximin →

Dëshira e pamundur e bashkëshortes së Ter Stegen

Daniela Ter Stegen është shndërruar në një ‘influencer’ të vërtetë  në Instagram me më shumë se 450 mijë ndjekës në profilin e saj. Kohët e fundit, arkitektja bëri një postim që nuk vonoi të bëjë xhiron e botës në internet. ‘Të dielat duhet të vijnë me butonin e pauzës-shkruante  bashkëshortja e portiereit të Barcelonës Marc

Vazhdoni leximin →

Hamilton ‘Mbreti Mida’ i rrjeteve sociale; një postim i tij vlen 58 mijë Euro

Sa vlejnë ndjekësit në Instagram  të pilotëve të Formula 1? Kësaj pyetje i përgjigjet portal anglez TopRatedCasinos.co.uk që ka përpiluar një klasifikim me vlerën e mundshme të cdo postimi të sponsorizuar të  kampionëve të kategorisë më të lartë të garave automobilistike në bazë të numrit të ndjekësve të tyre në rrjetin e njohur social. Nga

Vazhdoni leximin →