Rrëfimi i Marash Kumbullës, nga goli i parë, tek ëndrra për Botërorin me Shqipërinë!

Sezoni është pranë fundit dhe mund të bëhet një bilanc. Nuk ka përjashtim as për Marash Kumbullën, mbrojtësin tashmë 21-vjeçar të kombëtares së Shqipërisë dhe të Romës, që bën një bashkëbisedim rrufe me tifozët, në profilin e tij në Instagram. I pyetur se cila ishte ndeshja më emocionuese, nuk pati dyshime.  “Ajo ndaj Milanit kur

Vazhdoni leximin →

Icardi ‘zemëron’ Wanda Narën: Qeni dhe qenushja ime…

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë një prej cifteve më të përfolur në botë dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Sulmuesi i Paris Saint Germainit në Instagram ka rreth 7 milionë ndjekës, kurse ajo 7.5 milionë; cdo postim i tyre merr mijëra pëlqime dhe komente, sidomos kur është sensualja Wanda që poston foto hot.

Vazhdoni leximin →