Lebroni i thotë Dejvisit se po luan si në kohët e vjetra!

Në NBA gjërat mund të ndryshojnë shpejt dhe kjo mund të ndodhë sidomos kur yjet kryesorë të ekipit janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe fizike. Kjo po ndodh tek Lejkërsat të paktën me Entoni Dejvisin, qendrën shtatlartë (2.13 metra) që është kthyer në formën e tij të dikurshme. Ish-basketbollisti i Nju Orlinsit la pas

Vazhdoni leximin →