Edhe legjenda Dejvid Bekam dëshiron aksione tek Man. Junajtidi

Pronarët e sotëm, amerikanët Glejzër, janë gati të largohen ose të paktën kështu thuhet. Miliarderët nga përtej Atlantikut kërkojnë të paktën 5 miliardë paundë stërlina, dhe njëri nga ata që duan të bashkohen në sipërmarrjen e re në “Old Traford” është Dejvid Bekami. Ish-ylli i mesfushës ka shprehur interesim, ndonëse i vetëm ai nuk mundet

Vazhdoni leximin →