Jo, Dejvid Bekami nuk është “pensionisti” më i pasur!

Legjenda e futbollit anglez dhe botëror, Dejvid Bekam, deklaroi, pak kohë më parë, se ai është “pensionisti” më i pasur, por, menjëhere, mediume të ndryshëm filluaninvestigimet e tyre rreth kësaj deklarate. Marrëveshjet e mëdha dhe të majme sponsorizimi, reklama dhe mallra e produkte të brenduara janë ndër punët, me të cilat merren yjet e futbollit

Vazhdoni leximin →

Bekam: Më vjen keq se nuk kam luajtur me Totin e madh

Legjenda e futbollit anglez, Dejvid Bekam, tanimë prej katër vitesh, ndodhet në “pension”, por, sidoqoftë, as ai nuk mungoi që të bënte komentin e tij për largimin nga fusha e futbollit të legjendës italiane, Françesko Toti. Ai thotë se ka vetëm një dëshirë të parealizuar dhe ajo është se ai nuk ka luajtur bashkë në

Vazhdoni leximin →

Bekam ndërron profesion, tani kuzhinier i familjes

Ish-futbollisti i Mançester Junaited dhe Realit të Madridit, David Bekam është duke gëzuar një periudhë të gjatë pushimi pranë familjes së tij. Ylli anglez gëzon një familje të madhe, ku përveç bashkëshortes ka edhe katër fëmijë, që gjithsesi kanë nevojë për ushqim. Dhe për këtë nuk nevojitet ndonjë restaurant, pasi vetë David po tregohet një

Vazhdoni leximin →

Ibra, 10 vjet mbreti i Suedisë, Bekam e përshëndet nga Londra

Sulmuesi 35 vjeçar që tashmë është pjesë e Mançester Junaitid, Zllatan Ibrahimoviç, është zgjedhur për të dhjetën herë me rradhë futbollisti më I mirë në Suedi. Ndërkohë që vetë Zllatan ishte në Stokholm për të pranuar çmimin, ku ishte parashikuar edhe një surprizë e këndëshme nga ana e organizatorëve, pasi gjatë ceremonisë mori edhe një

Vazhdoni leximin →