Beckham dëshiron ‘t’i vjedhë’ Mesin, Barcelonës

Devid Bekam kërkon ‘t’i vjedhë’ Barcelonës kapitenin e saj Lionel mesi për skuadrën e tij Inter Miami që do të marrë pjesë në Major League soccer në vitin 2020, Ish mesfushori i Mançester Junajtid, Realit të Madrid, Paris Sën Zhermenit dhe përfaqësueses angleze e  ka nisur tashmë punën  me skuadrën e tij të re duke

Vazhdoni leximin →