Metabolizmi pengon Gëcen të përkëdhelë topin…

Borussia Dortmund ka konfirmuar Mario Gotze ka përfunduar sezonin. Nuk do ta besoni arsyen, por shkak eshte  ç’rregullimi në metabolizëm. Po, po është e vertete  dhe  nuk do të ketë mundësi të rikthehet fushës deri në sezonin e ri, përcjell Express. “Plani është që futbollisti të jetë plotësisht i rikuperuar për të luajtur sërish në

Vazhdoni leximin →

Ankatrin, e dashura e Gëces po çmend Dubain

Dihet që mesfushori gjerman i Borusia Dortmundit, Mario Gëce, ka një të dashur jashtëzakonisht seksi, por kur merr përsipër ajo është e papërballueshme. Ajo është Ankatrin Van Bomel, e cila tani po mahnit me pamjen e saj në Dubai, pikërisht aty ku bashkë me Marion po kalon pushumet.  

Mario Gëce, viziton Romën me një guidë speciale

Të jesh në një nga qytetet më historike të botës dhe të mos kesh nevojë për një udhërëfyes, ky është vërtetë fat. Mesfushori i Borusias së Dortmundit dhe përfaqësueses së Gjermanisë, ka përfituar nga ndeshja kundër Italisë,  që do të luhet të martën në Milano, për të viziguar fillimisht Romën. Ndërsa për “ciceron” kishte zgjedhur

Vazhdoni leximin →