Milani i dashuruar me mbrojtësit edhe pse nuk pëson

Kuqezinjtë janë në një momet shumë të mirë, duke mbajtur vendin e tretë në Serinë A, por kjo sërish nuk i kënaq drejtuesit që po punojnë për të përforcuar prapavijën Pas tetë javësh kampionat, Milani më në fund po i lejon vetes të ëndërrojë për titullin kampion. Skuadra kuqezi aktualisht gjendet në vendin e tretë

Vazhdoni leximin →

Eder i “lumtur” në burgun e trajnerit De Bur

Futbolli për të ka qënë një ruletë fati dhe ai nuk çuditet që në ditët e Europianit kishte petkun e heroit me Italinë, kurse me trajnerin e Interit, De Bur, shfaqet shumë pak në fushë. Italo-braziliani Eder, gjithësesi, pas ndeshjes me Sauthepton,  ka dëshirë të inkurajojë Interin dhe shokët e ekipit për një provë karakteri.

Vazhdoni leximin →