Në Itali thonë se Interi i dha një mesazh kampionatit, por fitorja ishte “e vërtetë” apo inerci?!

Po flasim për titullmbajtësit, për ekipin që i dha fund vjet pritjes 11-vjeçare për trofeun dhe padyshim që faktori psikologjik është shumë në favor. Gjithsesi, çfarë do të thotë fitorja 4-0 e Interit ndaj Xhenoas në nisje të Serisë A, dhe a mund të thuhet se zikaltërit janë sërish kandidatë seriozë për titullin? Rezultati dhe

Vazhdoni leximin →