Le t’i lemë “bombat” e futbollit, të japim një lajm të mirë: Bebja e Tajson Fjurit mbijetoi pas lindjes!

Të dielën ajo pa për herë të parë dritën e kësaj bote, por ditët e para nuk ishin aspak me fat. Bebja e kampionit të boksit profesionist, Tajson Fjuri, pati madje një “vdekje klinike” në maternitet, veçse profesionalizmi dhe heroizmi i mjekëve e shpëtuan. Gjyshi i saj, Xhon Fjuri, tregoi në një intervistë për “BT

Vazhdoni leximin →

Giorgia Duro e Andrea Belotti, mesazh vajzës së tyre, Vittoria

Giorgia Duro, bashkëshortja e sulmuesit të Torinos, Andrea Belotti që vazhdon të jetë pozitiv me Covid-19, në një postim të saj në Instagram, i dërgoi një mesazh vajzës Vittoria që sapo ka lindur. ‘Do t’i shpjegojmë që në familje jemi mësuar të luftojmë, por që në fund gjithnjë kemi fituar’-shkruante Giorgia Duro në postimin e

Vazhdoni leximin →