Levandovski dhe vajza me Bentli, por çmimi ndryshon 1 000 herë!

Sulmuesi polak i Bajernit postoi një foto interesante dhe familjare në rrjetet sociale, ku kishte dalë bashkë me bijën e tij, Klarën 3-vjeçare. Robert Levandovski ishte i hipur në makinën e tij, “Bentli Kabrio”, një “shtojzovalle” britanike me forma të shkëlqyera dhe ngjyrën e thellë të blertë. Në krah tij, Klara e vogël, me një

Vazhdoni leximin →

Kevin Strotman, sa baba i ndjeshëm me Xhonah Maksim

Kevin Strotman, që tashmë është pjesë e skuadrës së Olimpikut të marsejës, tregon anën e tij të butë. Mesfushori holandez e prezanton veten si një baba të ndjeshëm me vogëlushen e tij Xhonah Maksim. Në profilin e tij në rrjetin social Twitter, Strotman publikoi një foto teksa mbante vajzën e tij, Xhonah, të lindur nga

Vazhdoni leximin →