Frikë për Andrea Pirlon; i aksidentohet e bija 13 vjecare

Frika pushtoi Andrea Pirlon. Vajza e ish mesfushorit të Milanit dhe Juventusit u përplas nga një makinë në pasditen e së martës në qendër të Torinos.

Aksidenti ndodhi në Rrugën Bonafous në kryqëzimin me Rrugën Maria Vittoria. Për fat të mirë aksidenti nuk pati pasoja për vajzën e vogël që u dërgua në spitalin Regina Margherita për t’u kontrolluar ku rezultoi me një shembje të lehtë me 13 vjecaren që padyshim u tremb shumë pas këtij incidenti.

sfidanti.al