E patë çfarë Çelsi? Fiton 3-0 në fushën e Totenhemit edhe pa golat e Lukakut!

Kjo cilësohet një skuadër e vërtetë pretendente për titull, ndonëse Liverpuli vështirë se mund të quhet më pak dhe Mançester Junajtidi është gjithashtu aty, në majë të Premier Ligës. Gjithsesi, ndershmërisht bën më shumë përshtypje fitorja 3-0 e Çelsit në fushën e Totenhemit sesa të themi suksesi 3-0 i t kuqve të Jurgen Klopit në

Vazhdoni leximin →