Champions League, UEFA lë jashtë skuadrës më të mirë Ronaldon, përfshin Messin

Cristiano Ronaldo përballet me një tjetër problem Champions, një kompeticion që nuk po mund ta fitojë që pas largimit nga Reali i Madridit. Këtë radhë ‘fajtorja’ është UEFA që e ka lënë portugezin e Juventusit jashtë skuadrës më të mirë me 23 lojtarë të sezonit në Ligën e Kampioneve, skuadër ku janë të përfshirë Lionel

Vazhdoni leximin →

Valladolid mund Espanyolin, Ronaldo I dhuron skuadrës iPhonë e bileta avioni

Fitorja ndaj Espanyolit përpara dhjetë ditësh e lejoi Valladolidin të marrë 3 pikë dhe të bëjë një hap të rëndësishëm drejt mbijetesës në La Liga në Spanjë. Për këtë arsye sipas ‘La 8 de Valladolid’, presidenti I klubit, Fenomeni Ronaldo vendosi të shpërblejë futbollistët për atë rezultati duke I dhuruar secilit prej futbollistëvë nga një

Vazhdoni leximin →