Kontrata e re? Obamejangu tremb tifozët dhe merret veç me gruan!

Natyrisht është një familje, janë një çift që jetojnë bashkë, pra është normale që të dalin mbrëmjeve për t’u kënaqur. Gjithsesi, Pjer-Emerik Obamejangu është edhe sulmues i Arsenalit dhe është në udhëkryq, ndaj tifozët e shohin “me lupë” për gjithçka bën. Ata u dëshpëruan ndërsa në vend që të merrnin lajme për rinovimin e kontratës

Vazhdoni leximin →

Obamejangu kritikon Arsenalin: Unë nuk i kam letrat, vëlla!

Sulmuesi kryesor besohet se ishte “gozhduar” në “Emirejts” me një kontratë të re dhe shumë të përmirësuar. Kështu duhej të ishte për atë që bëri Pjer-Emerik Obamejang këtë sezon për Arsenalin, por vetëm lojtari thotë se situata nuk është e tillë. “Gjithkush po tregon lapsin dhe letrën, por unë nuk i kam parë ende dokumentat,

Vazhdoni leximin →