Nedved-Raiola; bisedime për Donnarumman dhe Pogbanë

Pavel Nedved udhëton drejt Principatës sic bëri edhe në vitin 2019. Merkato e Juventusit të ri të Allegrit do të nisë pikërisht në Montecarlo, ku përpara 2 vjetësh nisi operacioni që solli Matthijs De Ligt në Torino dhe ku ka bazën pikërisht Mino Raiola, agjenti i famshëm të cilin sipas të përditshmes ‘Tuttosport’ e takoi

Vazhdoni leximin →

Përshëndetja ushtarake e Demiral, Nevded: Nuk dhunon kodin tonë të disiplinës

Demiral dhe skuadra përfaqësuese turke janë vënë në qendër të polemikave për përshëndetjen ushtarake të kryer në sfidat më kombëtaren shqiptare dhe Francën për kualifikueset e Euro 2020 dhe që përkuan me nisjen e ofensivës së ushtrisë turke ndaj kurdëve në Sirinë e Veriut. Vetë futbollisti I Juventusit I shtoi polemikat teksa deklaroi mbështetjen për

Vazhdoni leximin →