David Vija tërhiqet; Valencia do të nderojë yllin e saj

Valencia do të nderojë David Vijën që deklaroi tërheqjen nga futbolli I luajtur. Klubi valencian iu komunikoi [ërfaqësuesve të sulmuesit asturian vullnetin për t’I bërë një homazh atij dhe karrierës së tij sportive. Ende nuk ka një datë për këtë event, por po punohet që David Vija të jetë ne Mestaja në fillim të muajit

Vazhdoni leximin →