Kur fiton edhe në Madrid! Mesi, numri 1 i vitit për gazetën “Marka”!

E përditshmja e kryeqytetit spanjoll nuk është një tifoze katalanase, përkundrazi. Gazeta “Marka” mund të quhet një media shumë pranë Realit, edhe pse përpiqet fort të mbajë sa më mirë paanshmërinë mes dy rivalëve të mëdhenj të “Santiago Bernabeut” dhe “Kamp Nout”. Edhe lexuesit e saj, padyshim, më së shumti janë madrilenë, veçse duket se

Vazhdoni leximin →