Harroni El Klasikon, Zidan me dhimbje koke para Majorkës!

Shpesh, ato ndeshje që duken më të lehtat, kthehen në më të mallkuarat dhe Zinedin Zidan shpreson që të mos jetë i tillë dueli jashtë fushe, në Majorka, për Ligën spanjolle. Trajneri i Realit po llogarit mungesat dhe më shumë i goditur është në mesfushë. Në dyshim të plotë janë kroati Luka Modriç, lojtari i

Vazhdoni leximin →

Mario Gëtze dhe Ana Katrin në altar…përsëri

Mario Gëzte dhe An Katrin shkojnë në altar…për të dytën herë. Futbollisti gjerman dhe bashkëshortja e tij në një ceremoni në Majorka përsëritën betimet e tyre martesore, pikërisht 1 vit pas dasmës së tyre të parë. Sipas televizionit gjerman RTL, ceremonia e fshehtë u organizua në Son Marroig Farm, ish ndërmarrja e Arkidukës Ludvig Salvador

Vazhdoni leximin →