Juventusi gjen formulën për të marrë Lokatelin nga Sasuolo!

Kohët janë të vështira dhe mezi po paguhen rrogat e po respektohen kontratat. Nuk është habi pra që klubet kërkojnë vetëm para në dorë për transferimet, siç bën Dortmundi për Sançon, dhe siç këmbëngul Sasuolo për Manuel Lokatelin. Juventusi, që është jo vetëm i interesuar por ka nisur bisedimet, e ka të qartë se do

Vazhdoni leximin →