Mario Gëce vazhdon ringjalljen tek PSV Ajndhoveni

Ylli gjerman në moshën 29-vjeçare ka vendosur të jetë edhe për një sezon tjetër në Superligën e Holandës. Mario Gëce, ish-ylli i Dortmundit dhe i Bajernit, që doli kampion i botës në 2014 me Gjermaninë, rinovoi kontratën edhe një vit me PSV Ajndhovenin, kur përjetoi një ringjallje të karrierës. Pasi shënoi 5 gola në 18

Vazhdoni leximin →