Mjeshtri Murinjo pranë një tjetër finaleje, sërish me Romën

Vjet erdhi në “Arenën Air Albania” në kryeqytet dhe fitoi trofeun e radhës në karrierë. Zhoze Murinjo nuk është sot në momentet e dikurshme kur fitonte me Porton, Interin, Çelsin dhe Realin, por gjithsesi mentaliteti nuk ndryshon. Trajneri portugez udhëhoqi Romën në fitoren 1-0 ndaj Leverkusenit në “Olimpiko”, një rezultat që nuk të jep garanci

Vazhdoni leximin →