Dibala e Bonuçi: Le të ndihmojmë duke qendruar në shtëpi!

Qendërmbrojtësi juventin,  thotë se në kohë koronavirusi është bërë “dembel” i vërtetë, dhe rri i mbyllur gjithë kohën në dhomën e tij. Leonardo Bonuçi thotë se “dal vetëm kur duhet të ndërroj çarçafët, e të pastroj, ndërsa pjesën tjetër jam aty”. i këtij qendrimi edhe shoku i tij i skuadrës, Paulo Dibala. Argjentinasi i sulmit

Vazhdoni leximin →