Kritika për Asllanin, por shqiptari është i kënaqur dhe trajneri Inzagi e lavdëron!

E provoi këtë vjeshtë Championsin, dhe nuk e pati të lehtë. Kristjan Asllani ndjeu emocione të forta, që thuajse e paralizuan dhe nuk e lejuan të tregonte veten, diçka që i ndodhi në “Kamp Nou” ndaj Barcelonës, por edhe në “Alianc Arenë” kundër Bajernit. Mesfushori i kombëtares shqiptare kaloi një provë të vështirë në humbjen

Vazhdoni leximin →

E keqja ka hapur derën, Interi i dëmtohet edhe Lukaku

Nuk mjaftoi disfata ndaj Lacios në kampionat që shkaktoi një tronditje të madhe (dhe parakalimin nga Milani). Zikaltërit morën edhe një lajm tjetër shumë të keq, atë të dëmtimit të Romelu Lukakut. Sulmuesi belg u ndal në stërvitje dhe është e sigurt (sipas “La Gazeta delo Sportit”) që nuk do të luajë në derbin ndaj

Vazhdoni leximin →