Kritika për Asllanin, por shqiptari është i kënaqur dhe trajneri Inzagi e lavdëron!

E provoi këtë vjeshtë Championsin, dhe nuk e pati të lehtë. Kristjan Asllani ndjeu emocione të forta, që thuajse e paralizuan dhe nuk e lejuan të tregonte veten, diçka që i ndodhi në “Kamp Nou” ndaj Barcelonës, por edhe në “Alianc Arenë” kundër Bajernit. Mesfushori i kombëtares shqiptare kaloi një provë të vështirë në humbjen

Vazhdoni leximin →