Reali po mendon për Xhoshua Kimihun në 2024!

Nuk dihet nëse kjo do të ndodhë dhe nëse mesfushori i Bajernit do të bindet. Këtë nuk e dimë, por dimë që mediat bavareze shkruajnë se Reali po mendon për Xhoshua Kimihun dhe se “sulmin” duhet ta nisë vitin e ardhshëm. “Në pamje të parë duket e lehtë për të kuptuar se përse Reali e do Kimihun”, shkruan me shaka një media. Madrilenët e duan mesfushorin gjerman si pasardhës të veteranëve Modriç e Kros.

Sfidanti.al