A do të jetë “Saki i ri”, milanisti Xhampaolo po i çmend të gjithë

Të gjithë po nxitojnë për të fituar “atësinë” e “fëmijës” që sapo “erdhi në jetë”. Milani njoftoi zyrtarisht se Marko Xhampaolo është trajneri i tij i ri, ndërsa lavdërimet nuk kanë të sosur. Që përpara zyrtarizimit, ish-presidenti dhe ish-pronari, Silvio Berluskoni deklaroi se kishte qenë ai që e kishte sugjeruar Xhampaolon tek drejtuesit e tanishëm.

Vazhdoni leximin →