Barcelona pret Mesin, ndoshta Leo pret Ronald Kumanin

Në “Kamp Nou” po flitet për rinovimin e kapitenit, dhe Erik Abidal foli për këtë, ndërsa u pyet nga gazetarët. Rinovimi i Lionel Mesit është një përparësi për Barcelonën, dhe Abidali sqaroi se përfaqësues të klubit po punojnë me njerëzit e Mesit për të arritur një marrëveshje. Gjithsesi, gjithnjë e më shumë po flitet për

Vazhdoni leximin →

Bolonja, pritje drithëruese për Sinisha Mihajlovic në Dall’Ara

Një duartrokitje e gjatë pushtoi stadiumin Dall’Ara në momentin kur folësi përmendi emrin e Sinisha Mihajlovic  që ka nisur një betejë të vështirë me leuceminë. Rikthimi I trajnerit serb të Bolonjës u përjetua mes mijëra emocionesh dhe me një koreografi speciale. Të gjithë tifozët pa përjashtim ishin në këmbë për ta përshëndetur dhe ai, Mihajlovic,

Vazhdoni leximin →

Barcelona, nxito! Nejmar të pret deri në 20 gusht

‘Nejmar pret Barcelonën deri në 20 gusht-kjo është ajo që lexohet këto orë në median spanjolle në lidhje me të ardhmen e sulmuesit brazilian të Paris Sën Zhermenit. 27 vjecari është gjithnjë e më shumë i bindur për të lënë kampionët e Francës dhe Barcelona është zgjedhja e parë e tij edhe pse raportet mes

Vazhdoni leximin →