Media franceze: Nejmari dhe Mbape nuk e duan Kavanin

PSZH-ja, gjatë këtij sezoni, po luan shkëlqyeshëm. Përjashto humbjen ndaj Liverpulit në “Enfild”, ky ekip francez, me të vërtetë, po i “shkel” të gjithë kundërshtarët, ndërkohë që të fundit që e pësuan, ishin Crvena Zvezda (6-1) dhe Lioni (5-0). Sidoqoftë, të habitë fakti se media francez po shkruan për një ndarje në PSZH mes Nejmarit

Vazhdoni leximin →