“Gjyshi” Funkel kritikonte Kovaçin, por tani Bajernin e drejton Fliku!

Këtë fundjavë, kampionët e Gjermanisë do të kenë përballë Fortunën e Dyseldorfit në Bundesligë, dhe mediat nuk harruan të përcillnin sërish fjalët e mëparshme të trajnerit Fridhelm Funkel, që kritikonte punën e ish-trajnerit bavarez, Niko Kovaç. Fjalia e tij ishte e thjeshtë, “ju pësoni shumë gola”. Gjithsesi, “gjyshi” Funkel (65 vjeç) mund të ndihet i

Vazhdoni leximin →