Gjokoviçi fiton mes ulërimave: Unë nuk jam robot!

Humbi setin e parë dhe të vetëm deri tani këtë edicion të Rolan Garosit, por përfundimisht ia doli të fitonte ndeshjen. Novak Gjokoviçi triumfoi 3-1 me sete ndaj Pablo Kareno Bustës dhe arriti gjysmëfinalen në Paris, por ka shumë diskutime për shpërthimet e tij emocionale gjatë sfidës, të shoqëruara me britma të forta. “Nuk jam

Vazhdoni leximin →