Bolonja, pritje drithëruese për Sinisha Mihajlovic në Dall’Ara

Një duartrokitje e gjatë pushtoi stadiumin Dall’Ara në momentin kur folësi përmendi emrin e Sinisha Mihajlovic  që ka nisur një betejë të vështirë me leuceminë. Rikthimi I trajnerit serb të Bolonjës u përjetua mes mijëra emocionesh dhe me një koreografi speciale. Të gjithë tifozët pa përjashtim ishin në këmbë për ta përshëndetur dhe ai, Mihajlovic,

Vazhdoni leximin →

Nga spitali në fushat e blerta, Mihajloviç kthehet në stolin e Bolonjës

Bolonja konfirmoi mbrëmjen e së dielës, se trajneri Sinisa Mihajloviç kishte dalë nga spitali dhe do të ishte I pranishëm në ndeshjen kundër Veronës, për të ndjekur nga afër ekipin e tij. Trajneri 50 vjeçar kishte dale nga klinika për herë të parë pas gjashtë javesh, ku kishte zhvilluar disa seanca kimioterapie. Mihajloviç është diagnostifikuar

Vazhdoni leximin →