Ronaldo pozitiv me Covid, alarmohet Reali i Madridit

Pozitiviteti me Covid-19 i Cristiano Ronaldos ka bërë që te Reali i Madridit të ndizen sirenat e alarmit. Kjo për faktin se 3 futbollistë të tij, Sergio Ramos, Varane dhe Mendy në javën e fundit kanë qenë në kontakt me yllin portugez të Juventusit pas ndeshjeve të përfqësuesesve që Portugalia ka zhvilluar me Spanjën dhe

Vazhdoni leximin →

Salah, Van Dajk, Mane, Keita, sa shumë dëmtime Liverpuli

“Mandatat” erdhën radhazi. Fillimisht, i dëmtuar ishte Mohamed Salah me Egjiptin. Pastaj, Virgil Van Dajk u kthye i lënduar nga Holanda, ndonëse holandezët deklaruan se dëmtimi kishte ndodhur që në Liverpul. Lajmet e këqija për trajnerin Jurgen Klop erdhën me sulmuesin tjetër Sadio Mane, të “sakatuar” sërish me kombëtaren, por ja ku vjen edhe njoftimi

Vazhdoni leximin →