Xheko ktheu shpinën? Marota nuk është pa alternative!

Nuk është e lehtë të gjendet një tjetër si Edin Xheko, dhe Interi këtë e di mirë. Sulmuesi boshnjak garantonte gola, shpenzim të vogël për marrjen e kartonit dhe rrogë të përballueshme, plus edhe përvojën e duhur në Serinë A dhe në Champions. Gjithsesi, Bepe Marota, “shefi” jashtë fushe zikaltër, besohet se nuk ka vënë

Vazhdoni leximin →

Inter, fundjava e fundit për Xhekon dhe Lukakun

Te Interi vazhdon pritja e Antonio Kontes dhe tifozëve të skuadrës. Ditët kalojnë dhe sulmuesit që po kërkohen nga zikaltrit nuk po vijnë në Apiano Xhentile. Interi po merr formë, por pa pasur një siguri për repartin e sulmit dhe kjo nuk është dicka e pakët. Duket se java e ardhshme do të jetë vendimtare

Vazhdoni leximin →